Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Puchar Świata WRPF | Kacper Maszczak | Złotoryja 18.11.2018r

 
Puchar Świata w martwym ciągu w Złotoryi uważam za świetny start. Pierwsze podejście zaliczyłem na spokojnie zaledwie 270 kg. W drugim zaliczyłem 285 kg i czułem że ciężko poszło. Aczkolwiek nie mogłem sobie odpuścić próby bicia rekordu życiowego, zwłaszcza na tak prestiżowych zawodach. Udało mi się zaliczyć 315 kg w trzecim podejściu i zrobić swój nowy rekord w tej konkurencji. Przy wadze ciała 103,6 kg dało mi to 189,13 punktów Wilksa, dzięki czemu zdobyłem 3 miejsce w kategorii juniorów do 23 lat. W kategorii do 110 kg zdobyłem 4 miejsce, zabrakło 2,5 punkta do podium. Biorąc pod uwagę wagę i wynik rywala byłoby to około 5 kg, a myślę że nie udałoby się już podnieść więcej więc jestem zadowolony z tego co zrobiłem. W klasyfikacji OPEN czyli spośród wszystkich zawodników, każdej kategorii zająłem 8 miejsce. Co ciekawe, zawody w Złotoryi odbywały się w sali kinowej. Podest był usytuowany na wysokiej scenie więc wszyscy oglądający mieli dobry widok. Czyżby występy w kinie były początkiem kariery aktorskiej? Hahahaha

 


KacperixxStrongGym
 
Data pliku video: 2018-12-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat złotoryjski – powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Złotoryi. W skład powiatu wchodzą gminy: Wojcieszów, Złotoryja, Świerzawa, Pielgrzymka i Zagrodno, zajmując powierzchnię 575,45 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim rezerwaty przyrody: rezerwat przyrody Góra Miłek w gminie Wojcieszów, Wilcza Góra w gminie Złotoryja, rezerwat przyrody Ostrzyca Proboszczowicka w gminie Pielgrzymka czy rezerwat przyrody Buczyna Storczykowa na Białych Skałach w gminie Świerzawa.

Wśrod zabytków wymienia się: zespół pałacowy przy ul. Bolesława Chrobrego 251, pałac z przełomu XVI/XVII w., zespół pałacowy „Lestgut”, pałac z 1870 r. w Wojcieszowie Dolnym, zespół pałacowy przy ul. Bolesława Chrobrego 48, zespół pałacowy przy Targowej 4  z przełomu XVIII/XIX w. w  Wojcieszkowie Górnym, złotoryjską Starówkę,  kościół pomocniczy pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z 1230 r.,  bramę Górną zw. Basztą Kowalską z XIV w., pozostałości murów obronnych z XIV w., fragmenty średniowiecznych obwarowań, młyn z częścią mieszkalną przy ul. Kolejowej 6/8 z poł. XVII w. czy  wieżę wodociągową z pierwszej poł. XVIII w. Atrakcję turystyczną stanowi także Kopalnia Złota „Aurelia” oraz Muzeum Złota w stolicy powiatu.

Na terenie powiatu działa Złotoryjska podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola