Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

By mój świat, nie był tylko światem ciszy - Aneta Krawczyk

Data publikacji: 2018-12-19, Data modyfikacji: 2018-12-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Aneta Krawczyk w latach 2009-2012 była klubowiczka mieszkajaca w Złotoryi. Kiedy byłam małym dzieckiem, wykryto u mnie postępujący niedosłuch. Jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy, że być może przyjdzie dzień, w którym nie będę w stanie usłyszeć słów drugiego człowieka. Niestety, ale ta chwila przyszła szybciej niż się spodziewałam. Przeszłam operację wszczepienia implantu słuchowego, jednak moje samopoczucie było coraz gorsze, słyszałam szumy, ból głowy przybierał na sile. Musiałam przestać korzystać z implantu, ale to nie znaczy, że pogodziłam się z tym, że nie będę słyszeć. Potrzebuję nowego aparatu słuchowego, który pozwoli mi słyszeć świat i ludzi! Proszę, pomóż! Złotoryjski Klub Fotograficzny wspomaga inne charytatywne akcje miedzy innymi Szlachetną Paczkę oraz inne zbiórki pomocy potrzebującym.Akcja Anety nie może przejść bokiem mając na uwadze że nadal jest wsród nas klubowiczów.Gorąco wszystkich zachęcamy do pomocy.Nie trzeba wiele wystarczy ,że każdy coś da.Odwiedź strone i ciesz się z Aneta.Dziekujemy !!!

Pełna treść wiadomości na: zkf.info.pl/?p=35883
zkf.info.pl, Źródło artykułu: zkf.info.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat złotoryjski – powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Złotoryi. W skład powiatu wchodzą gminy: Wojcieszów, Złotoryja, Świerzawa, Pielgrzymka i Zagrodno, zajmując powierzchnię 575,45 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim rezerwaty przyrody: rezerwat przyrody Góra Miłek w gminie Wojcieszów, Wilcza Góra w gminie Złotoryja, rezerwat przyrody Ostrzyca Proboszczowicka w gminie Pielgrzymka czy rezerwat przyrody Buczyna Storczykowa na Białych Skałach w gminie Świerzawa.

Wśrod zabytków wymienia się: zespół pałacowy przy ul. Bolesława Chrobrego 251, pałac z przełomu XVI/XVII w., zespół pałacowy „Lestgut”, pałac z 1870 r. w Wojcieszowie Dolnym, zespół pałacowy przy ul. Bolesława Chrobrego 48, zespół pałacowy przy Targowej 4  z przełomu XVIII/XIX w. w  Wojcieszkowie Górnym, złotoryjską Starówkę,  kościół pomocniczy pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z 1230 r.,  bramę Górną zw. Basztą Kowalską z XIV w., pozostałości murów obronnych z XIV w., fragmenty średniowiecznych obwarowań, młyn z częścią mieszkalną przy ul. Kolejowej 6/8 z poł. XVII w. czy  wieżę wodociągową z pierwszej poł. XVIII w. Atrakcję turystyczną stanowi także Kopalnia Złota „Aurelia” oraz Muzeum Złota w stolicy powiatu.

Na terenie powiatu działa Złotoryjska podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola