Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Targi edukacyjno-zawodowe Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi 16.10.2018, X OTK

 
W dniu 16.10.2018 r. mieliśmy ogromną przyjemność po raz trzeci zorganizować i przeprowadzić Targi edukacyjno-zawodowe z okazji Jubileuszowego X Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W ciągu dwóch godzin młodzież miała okazję poznać różnorodny i praktyczny wymiar zawodów (np. policjant, strażak, spawacz, operator maszyn, kosmetyczka, kelner-barman, technik żywienia, dekorator ozdób choinkowych, obuwnik, fryzjer, technik mechanik, laborant, zdun - wykonawca kominków, żołnierz), a także zapoznać się z lokalną ofertą edukacyjną np. Atut Lider Kształcenia w Legnicy. Odwiedziło nas kilkaset uczniów. Ilość młodych ludzi przeszła nasze oczekiwania. Ogromne podziękowania dla szkół! Dziękujemy, że odpowiedzieliście na nasz odzew! Jesteśmy pewni, że takie wydarzenia zostaną w pamięci i bezpośrednio przełożą się na późniejsze świadome planowanie kariery. Dziękujemy wszystkim współorganizatorom, a w szczególności Zespołowi Szkół Zawodowych im. mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi. Poniżej pełna lista Wystawców: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi Doradcy zawodowi z PUP Złotoryja Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Złotoryi Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy EURES Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP z Legnicy Zespół Szkół Zawodowych im. mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi Technikum Mechaniczne przy Zespole Szkół Zawodowych w Złotoryi Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy Szkoła ATUT Lider Kształcenia w Legnicy Złotoryjski Zakład Doskonalenia Zawodowego DZDZ, Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Złotoryi Stowarzyszenie Nasze RIO w Złotoryi Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Złotoryi Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bolesławcu Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Złotoryi Major Kominki Projektowanie i wykonawstwo, Eugeniusz Major Mine Master Sp. z o.o. w Wilkowie Lena Wilków Sp. z o.o. VITBIS Sp. z o.o. w Złotoryi REN BUT Sp. z o.o. w Złotoryi Salon Kosmetyczny, Justyna Magoń "Estetica" w Złotoryi Salon Fryzjerski, Justyna Gap w Złotoryi Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Hotelowe “Przy Miłej” Sp. z o.o. w Złotoryi Inicjatorem OTK jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP

 


PUP Złotoryja Centrum Aktywizacji Zawodowej
 
Data pliku video: 2018-10-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat złotoryjski – powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Złotoryi. W skład powiatu wchodzą gminy: Wojcieszów, Złotoryja, Świerzawa, Pielgrzymka i Zagrodno, zajmując powierzchnię 575,45 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim rezerwaty przyrody: rezerwat przyrody Góra Miłek w gminie Wojcieszów, Wilcza Góra w gminie Złotoryja, rezerwat przyrody Ostrzyca Proboszczowicka w gminie Pielgrzymka czy rezerwat przyrody Buczyna Storczykowa na Białych Skałach w gminie Świerzawa.

Wśrod zabytków wymienia się: zespół pałacowy przy ul. Bolesława Chrobrego 251, pałac z przełomu XVI/XVII w., zespół pałacowy „Lestgut”, pałac z 1870 r. w Wojcieszowie Dolnym, zespół pałacowy przy ul. Bolesława Chrobrego 48, zespół pałacowy przy Targowej 4  z przełomu XVIII/XIX w. w  Wojcieszkowie Górnym, złotoryjską Starówkę,  kościół pomocniczy pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z 1230 r.,  bramę Górną zw. Basztą Kowalską z XIV w., pozostałości murów obronnych z XIV w., fragmenty średniowiecznych obwarowań, młyn z częścią mieszkalną przy ul. Kolejowej 6/8 z poł. XVII w. czy  wieżę wodociągową z pierwszej poł. XVIII w. Atrakcję turystyczną stanowi także Kopalnia Złota „Aurelia” oraz Muzeum Złota w stolicy powiatu.

Na terenie powiatu działa Złotoryjska podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola