Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Złodzieje kradną w przedpokoju... [10 PRZYKAZAŃ POLICJI: jak nie dajć się obrobić we własnym domu]

Data publikacji: 2018-11-15, Data modyfikacji: 2018-11-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Policjanci ostrzegają: złodzieje kradną w przedpokoju. Zamykajcie drzwi na klucz. Złodzieje chodzą po klatkach schodowych, łapią za klamkę i wchodzą do mieszkań. Z wieszaków, krzeseł, szafek na buty i innych mebli, gdzie najczęściej zostawiamy rzeczy po wejściu do domu, kradną torebki, portfele, telefony. Tylko czekają, by wykorzystać okazję. Tak było ostatnio w Wałbrzychu, gdzie sprawca w dwóch mieszkaniach z przedpokoju ukradł torebki z dokumentami i pieniędzmi. ZOBACZCIE 10 PRZYKAZAŃ POLICJI, BY NIE DAĆ SIĘ OBROBIĆ WE WŁASNYM DOMU... Nie wszystkie są takie oczywiste...Przejdź do galerii zdjęć.

Pełna treść wiadomości na: zlotoryja.naszemiasto.pl/artykul/zlodzieje-kradna-w-przedpokoju-10-przykazan-policji-jak-nie,4882378,galop,t,id,tm.html?kategoria=23
zlotoryja.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: zlotoryja.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat złotoryjski – powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Złotoryi. W skład powiatu wchodzą gminy: Wojcieszów, Złotoryja, Świerzawa, Pielgrzymka i Zagrodno, zajmując powierzchnię 575,45 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią przede wszystkim rezerwaty przyrody: rezerwat przyrody Góra Miłek w gminie Wojcieszów, Wilcza Góra w gminie Złotoryja, rezerwat przyrody Ostrzyca Proboszczowicka w gminie Pielgrzymka czy rezerwat przyrody Buczyna Storczykowa na Białych Skałach w gminie Świerzawa.

Wśrod zabytków wymienia się: zespół pałacowy przy ul. Bolesława Chrobrego 251, pałac z przełomu XVI/XVII w., zespół pałacowy „Lestgut”, pałac z 1870 r. w Wojcieszowie Dolnym, zespół pałacowy przy ul. Bolesława Chrobrego 48, zespół pałacowy przy Targowej 4  z przełomu XVIII/XIX w. w  Wojcieszkowie Górnym, złotoryjską Starówkę,  kościół pomocniczy pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z 1230 r.,  bramę Górną zw. Basztą Kowalską z XIV w., pozostałości murów obronnych z XIV w., fragmenty średniowiecznych obwarowań, młyn z częścią mieszkalną przy ul. Kolejowej 6/8 z poł. XVII w. czy  wieżę wodociągową z pierwszej poł. XVIII w. Atrakcję turystyczną stanowi także Kopalnia Złota „Aurelia” oraz Muzeum Złota w stolicy powiatu.

Na terenie powiatu działa Złotoryjska podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola